Facebook

Warsztaty florystyczne to praca z żywymi roślinami z użyciem narzędzi i artykułów florystycznych pod czujnym okiem i z pomocą florysty. Każdy może wyczarować własną kompozycję florystyczną w wybranej formie, tematyce i kolorze. To wyjątkowa forma atrakcji okolicznościowej w przedszkolach, szkołach i na spotkaniach firmowych oraz aktywizujących.  
Warsztaty są organizowane indywidualnie, zgodnie z zamówieniem. Zapraszam do skorzystania z krótkiego formularza kontaktowego zamówienia, na podstawie którego zostanie sporządzona bezpłatna, niezobowiązująca wycena.

 

#

Dla dzieci to forma rozwijania aktywności twórczej, wrażliwości, sprawności manualnej, zdobywania wiedzy o roślinach i ich właściwościach.

Dla dorosłych to niecodzienna forma spędzenia czasu z  poprawieniem własnej samooceny, pobudzeniem wyobraźni twórczej  i efektem prawdziwej satysfakcji. 

Tradycyjnie co roku w maju składam gościnno-przyjacielską wizytę w Przedszkolu Specjalnym Chatka Puchatka w Szczecinie. Warsztaty florystyczne dla dzieci w tym miejscu
to wyjątkowa dla mnie przyjemność i duże wyzwanie. Dzieci z zapałem tworzą kompozycje dla swoich mam przyswajając jednocześnie wiele ważnych pojęć, tak istotnych w ich rozwoju. Nie da się ukryć, że sprawia im to wielką radość.