Facebook

Oferuję usługi florystyczne - dekoracje i kompozycje kwiatowe z kwiatów ciętych oraz doniczkowych. Kompozycje w różnorodnej formie i  kolorystyce. Na wszelkie okazje i w wersji cyklicznej.  Również aranżacja wnętrz roślinami doniczkowymi  z cyklicznym serwisem pielęgnacji.  Rośliny dla firm, biur, galerii, gabinetów oraz odbiorców indywidualnych.
Zamówione rośliny i kompozycje dostarczane są pod wskazany adres. Zachęcam do skorzystania z krótkiego formularza kontaktowego zamówienia. Treść  formularza jest podstawą do sporządzenia bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny, udzielenia porad florystycznych oraz ustalenia ewentualnego spotkania konsultacyjnego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i obejrzenia galerii zdjęć.

# # # # #

Oferta:

Potrzeba otaczania się pięknymi roślinami na co dzień i w specjalnych okolicznościach wynika z natury człowieka. W towarzystwie kwiatów pracuje, tworzy, mieszka oraz świętuje nam się przyjemniej. Nie pozostaje to bez zbawiennego wpływu na nasze samopoczucie, zdrowie i wrażenia estetyczne.